Товариство з обмеженою відповідальністю «СМАРТ ФІНЕКСПЕРТ» здійснює

Надання послуг з переказу коштів

Відомості про ліцензії та дозволи, видані фінансовій установі

Вид господарської діяльності, на провадження якого видана ліцензіяПереказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків
Серія та номер (за наявності) виданої ліцензії або дата і номер запису в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб — підприємців та громадських формувань про видачу ліцензіїЛіцензія на переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків від 01.07.2016 № 46
Витяг з Державного реєстру фінансових установ про видачу ліцензії для здійснення діяльності з надання фінансових послуг
Номер і дата прийняття рішення про видачу ліцензії01.07.2016 № 46
Дата початку дії (за наявності) ліцензії7/1/2016
Інформація про переоформлення ліцензії (дата переоформлення, серія та номер (за наявності) переоформленої ліцензії)

Інформація про тимчасове зупинення ліцензії (дата тимчасового зупинення дії ліцензії, дата поновлення дії ліцензії) (інформація розкривається, якщо рішення про тимчасове зупинення ліцензії було прийняте до набрання чинності Законом України «Про ліцензування видів господарської діяльності»)
Статус ліцензії (чинна ліцензія, анульована ліцензія)Чинна
Дата анулювання ліцензії
Назва дозволу, номер виданого дозволу та дата його видачі
Дата призупинення або анулювання дозволу

ТОВ «СМАРТ ФІНЕКСПЕРТ» надає користувачам наступні види послуг з переказу коштів:

— переказ готівкових коштів фізичними особами без відкриття рахунку на рахунки постачальників для оплати товарів/робіт/послуг, а також для оплати обов’язкових платежів та зборів, на погашення кредитів

— переказ готівкових коштів фізичною особою з видачею готівкових коштів фізичній особі у відділеннях ТОВ «СМАРТ ФІНЕКСПЕРТ»

— переказ готівкових коштів на платіжну картку

— переказ готівкових коштів за реквізитами юридичних осіб

Перекази коштів здійснюється через пункт надання фінансових послуг — Відомості про відокремлені підрозділи Товариства, що надають послуги з переказу коштів

Порядок (умови) здійснення переказу коштів:

Переказ коштів Платником здійснюється згідно внутрішніх правил про переказ коштів у національній валюті без відкриття рахунків ТОВ «СМАРТ ФІНЕКСПЕРТ »

Переказ коштів здійснюється за допомогою платіжних систем, що зареєстровані Національним банком України та відповідно до правил відповідної платіжної системи, учасником якої є ТОВ «СМАРТ ФІНЕКСПЕРТ»

Переказ коштів здійснюється виключно в національній валюті – гривні на всій території України

Умови переказу грошових коштів містяться в публічному договорі про надання фінансових послуг з переказу коштів (публічна оферта)

Вартість послуг з переказу коштів може утримуватись з Платника та/або Отримувача виключно в гривні

Строки зарахування коштів отримувачам визначені договорами із постачальниками/ отримувачами з урахуванням законодавчо встановлених строків здійснення переказів

Вартість послуг з переказу коштів (розмір комісійної винагороди/ плата за здійснення операції):

Вартість послуг з переказу коштів та порядок її обчислення визначається договорами, які укладені ТОВ «СМАРТ ФІНЕКСПЕРТ» з Отримувачами грошових коштів, розраховується в залежності від виду послуг, суми операції та погоджується з платником перед ініціюванням операції щодо переказу.

Тарифи (комісійна винагорода) на переказ коштів залежать від конкретного оператора, провайдера чи компанії, послуги яких сплачуються. Клієнти можуть ознайомитися з тарифами на переказ коштів безпосередньо на сайті ТАРИФИ та в пункті надання фінансових послуг ТОВ «СМАРТ ФІНЕКСПЕРТ»

ТОВ «СМАРТ ФІНЕКСПЕРТ» є учасником наступних платіжних систем:

Внутрішньодержавна платіжна система «LIME MONEY» Платіжною організацією є ТОВ«СМАРТ ФІНЕКСПЕРТ», місцезнаходження (поштова адреса): 54017, Миколаївська обл., м. Миколаїв, вулиця Декабристів, будинок 38А/9 limemoney.com.ua

Внутрішньодержавної платіжної системи «FlashPay» Платіжною організацією є ПАТ «Банк Фамільний» місцезнаходження: 03039, м. Київ, Голосіївський проспект, будинок 26а.

ТОВ «СМАРТ ФІНЕКСПЕРТ» укладено договори із отримувачами коштів ТОВ «ГРІН ФАКТОР» та ТОВ «СІТІ ФАКТОР» з приймання коштів від Платників щодо погашення грошових зобов’язань за відповідними договорами, укладеними між Отримувачем та Платниками.

Порядок повернення коштів

ТОВ «СМАРТ ФІНЕКСПЕРТ» здійснює повернення коштів за операціями щодо переказу на підставі звернення ініціатора переказу з Заявою на повернення коштів (завантажити).

З питання повернення коштів ініціатор переказу може звернутись до ТОВ «СМАРТ ФІНЕКСПЕРТ» :

1.Особисто, за контактним номером телефону +380935044330.

2.Особисто, до будь-якого відокремленого підрозділу ТОВ «СМАРТ ФІНЕКСПЕРТ».

3.Надіславши Заяву з супровідними документами на електронну адресу товариства tovsmartfinekspert@gmail.com.

Повернення коштів здійснюється Товариством відповідно до методу ініціювання. Переказ ініційований шляхом внесення готівкових коштів в касу Товариства може бути повернутий тільки в готівковій формі. При проведенні операції платіжною карткою, повернення суми операції готівкою не здійснюється. При зверненні до відокремленого підрозділу Товариства щодо повернення коштів необхідно надати документи, що ідентифікують особу отримувача. Розгляд звернень здійснюється відповідно до чинної редакції Закону України «Про звернення громадян» (протягом 30 днів).