Конфіденцйність і безпека

ПОЛІТИКА БЕЗПЕКИ РЕКВІЗИТІВ ПЛАТІЖНИХ КАРТОК

Для здійснення операцій щодо переказу коштів з використанням реквізитів платіжної картки (номер термін дії платіжної картки, CVV2/CVC2), передача/ обробка даних (включаючи реквізитів платіжної картки) відбувається захищеними каналами в захищеному середовищі процесінгової системи ТОВ «СМАРТ ФІНЕКСПЕРТ».

При роботі з картковими даними застосовується стандарт захисту інформації, розроблений міжнародними платіжними системами Visa и MasterCard - Payment Card Industry Data Security Standard (PCI DSS), що забезпечує безпечну обробку реквізитів платіжних карток. Вказана технологія передачі даних гарантує безпеку операцій з використанням реквізитів платіжних карток шляхом використання протоколів Secure Sockets Layer (SSL), Verified by Visa, Secure Code, і закритих мереж Товариства, які мають високий рівень захисту.

При ініціюванні операції з використанням реквізитів платіжної картки для додаткової аутентифікації держателя платіжної картки використовується протокол 3-D Secure. Якщо Ваш банк емітент платіжної картки підтримує вказану технологію, після введення платіжних даних і надання згоди на здійснення операції, Ви будете перенаправленні на сервер банку емітента для проведення додаткової ідентифікації.

Використання Товариством послуг банків еквайрів щодо прийому он-лайн оплат та здійснення зарахувань на платіжні картки, здійснюється у відповідності з правилами Міжнародних платіжних систем Visa и MasterCard та у відповідності з принципами дотримання конфіденційності і безпеки здійснення операцій з використанням даних платіжних карток. Товариство використовує актуальні методи перевірки, шифрування і передачі даних закритими каналами зв’язку.

ПОЛІТИКА КОНФІДЕНЦІЙНОСТІ ДАНИХ

ТОВ «СМАРТ ФІНЕКСПЕРТ» (далі – Товариство) - власник доменного імені smartfinexpert.com.ua, а також авторського права на наповнення цього веб-сайта відповідно до законодавства України з авторського права, якщо інше не було чітко визначено в окремих випадках. Це авторське право поширюється на всі матеріали, опубліковані на веб-сайті, а також будь-які матеріали, які можуть бути видалені чи змінені Товариством.

Цей веб-сайт має виключно інформаційне значення. Товариство не несе відповідальності за можливі наслідки використання інформації на сайті.

Для Вашої зручності сайт може містити посилання на інші веб-сайти. Товариство не несе відповідальності за точність, повноту та зміст інформації на таких веб-сайтах.

Для збору та аналізу інформації про те, як Ви використовуєте наш веб-сайт, ми можемо застосовувати відповідне програмне забезпечення. Отримані відомості допомагають нам удосконалювати веб-сайт з урахуванням потреб користувачів. Програмне забезпечення, що використовується Товариством для збору даних, не збирає та не зберігає персональні дані відвідувачів, а також не використовує та не ділиться даними нашої аналітики.

У разі отримання Вами доступу до будь-якої частини веб-сайта Товариства, вважається що Ви ознайомилися та погодилися з цими правилами використання та збереження конфіденційності інформації.

Користуючись сайтом, Ви приймаєте умови цієї політики конфіденційності та даєте згоду з тим, що дана політика конфіденційності може час від часу змінюватися.

Зміни, що вносяться до політики конфіденційності, публікуються на цій сторінці сайту. У окремих випадках ми залишаємо за собою право публікувати окремі примітки про конфіденційність для певних послуг чи сфер нашої діяльності.

Збір та використання персональних даних

Персональні дані – це відомості чи сукупність відомостей про фізичну особу, яка ідентифікована або може бути конкретно ідентифікована.

Наша Політика конфіденційності (далі – Політика) щодо збору та використання персональних даних передбачає прозоре розкриття інформації про цілі та способи обробки персональних даних.

Наша Політика передбачає збір виключно тих персональних даних, які необхідні для досягнення визначених цілей, і ми запитуємо у наших клієнтів виключно ті персональні дані, які суто необхідні у таких цілях.

Якщо нам необхідно обробляти персональні дані для надання наших послуг, ми звертаємося до наших клієнтів із проханням надати необхідну інформацію відповідним суб'єктам даних щодо їх використання.

Товариство здійснює збір персональних даних ініціаторів переказу та отримувачів з метою забезпечення здійснення операцій щодо переказу коштів.

Ініціюючи/отримуючи переказ, ініціатор дає згоду Товариству на обробку персональних даних і на їх передачу для обробки з метою завершення переказу іншим учасником переказу в обсязі і у порядку, необхідному для його завершення відповідно до чинного законодавства України й договорів укладених між учасниками переказу. А також власним підписом на Заяві на переказ готівки та Заяві на видачу готівки підтверджує, що в порядку ч.2 ст.12 Закону України " Про захист персональних даних" ознайомлений з правам, визначеними цим Законом, метою збору даних і учасниками переказу коштів, яким для обробки передаються персональні дані.

Використання персональних даних спільно з іншими особами та місце їх обробки

Ми використовуватимемо персональні дані спільно з іншими сторонами виключно з метою завершення переказу іншим учасником переказу в обсязі і у порядку, необхідному для його завершення відповідно до чинного законодавства України й договорів укладених між учасниками переказу. У разі використання нами даних спільно з іншими сторонами, ми застосовуємо договірні домовленості та механізми безпеки для захисту персональних даних і дотримуємося наших стандартів захисту, конфіденційності та безпеки даних.

Юридичні підстави обробки

Якщо обробка даних, які ми отримуємо у зв'язку з наданням послуг нашим клієнтам, необхідна для виконання юридичного обов'язку, наприклад, передбаченого податковим законодавством або необхідністю документального оформлення та підтвердження факту надання професійних послуг, обробка даних здійснюється відповідно до юридичного обов'язку. Якщо обробка вказаних вище персональних даних здійснюється в інших цілях, в тому числі не зазначеними вище, ми керуватимемося законними інтересами (наприклад, надання наших послуг) або згодою, якщо така згода була запитана у суб'єкта даних.

Зберігання даних

Ми зберігаємо персональні дані, які ми обробляємо, протягом часу, необхідного для досягнення мети, з якою вони були зібрані (у тому числі відповідно до вимог чинного законодавства або нормативно-правового акту).    За відсутності спеціальних правових, регуляторних або договірних вимог, базовий термін зберігання нами відомостей та іншої підтверджувальної документації, сформованої під час надання послуг, не перевищує 10 років.